شرکت یاشاماشین انواع بالابرهای مفصلی، بالابر ستونی ، بالابر تک‌ ستون ریلی ، بالابر آکاردئونی و لیفتراک تلسکوپی را جهت اجاره ارائه می نماید. بالابرهای اجاره ای این شرکت به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه قابل اجاره می باشد و مشتریان می توانند برای کار در ارتفاع از 6 متر تا 43 متر از بالابرهای اجاره‌ای این شرکت استفاده نمایند. نرخ اجاره بالابر در تهران بر اساس مدت زمان استفاده ، موقعیت مکانی ، شرایط محیطی و نوع کاربرد متفاوت می باشد. در صورتی که نیاز به اجاره بالابر در تهران دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کرایه بالابر  در تهران جهت کار در ارتفاع از جمله انجام پروژه‌ نصب سیستم‌های حفاظتی ، تجهيز كردن روشنايي و دوربين هاي تونل و نصب چراغ‌های روشنایی معابر ، نصب تابلوهای تبلیغاتی ، تصویربرداری مراسم و مناسبتها از ارتفاع ، بازرسی تجهیزات پالایشگاهی و کارخانجات ، پروژه‌های صنعت کشتیرانی در امور مربوط به بازرسی ، تعمیرات ، رنگ و سندبلاست ، پروژه‌های مربوط به نمای ساختمان و اجرای نمای شیشه‌ای برج‌ها و ساختمان‌های مرتفع ، رنگ آمیزی ساختمان‌ها و سوله های صنعتی ، پروژه تخلیه و بارگیری کانتینر و تریلی ، شاخه‌زنی و هرس درختان ، بازرسی پل‌ها ، تعمیرات دوره‌ای هواپیما و سایر پروژه‌های کار در ارتفاع با استفاده از بالابر‌های تخصصی نفری که از بهترین و ایمن‌ترین برندهای بالابر موجود در کشور می باشد.

بالابرهای خودبر شرکت یاشاماشین قابلیت حرکت در ارتفاع را داشته و کاربر برای انجام کار در نقاط مختلف در ارتفاع نیاز به پایین آوردن بالابر نداشته و سرعت انجام کار چندین برابر خواهد شد.

بالابرهای آکاردئونی یاشاماشین دارای سبد با قابلیت قابلیت گسترش و بزرگتر شدن داشته و همزمان چند نفر بهمراه وسایل کار می توانند به محل کار در ارتفاع دسترسی داشته و به کار بپردازند.

تجهیزات بالابر شرکت یاشاماشین به شما دسترسی بیشتر و بالاتر در محیط‌ های کاری برای گذر از موانع را می دهد. این بالابر ها به شما دسترسی به نقاط بالاتر ، امکان جابجایی ظرفیت بار و نفر بیشتر و نگهداری آسانتر را می دهند. پلت فرم بزرگ و سبد با قابلیت چرخش بالابر امکان دسترسی به مکان های با دسترسی سخت را می دهد.

بالابر نفری در انواع بالابر ستونی خودکششی و بالابر تک ستون ریلی برای اجاره در دسترس می باشد. بالابرهای تک ستون ریلی خودبر نبوده و برای جابجایی نیاز به هل دادن دارند. بالابرهای ستونی عمودبر یاشاماشین برای اجاره در تهران و شهرستانها در دسترس می باشند.