خدمات اجاره بالابر یاشاماشین

یاشاماشین

مرکز اجاره بالابر در تهران و شهرستان ها

یاشاماشین اولین و بزرگترین مرکز تخصصی اجاره بالابر نفری در ایران با بهره‌گيری از مدرن‌ترین ماشین آلات و تجهيزات بالابر افراد شامل انواع بالابر آکاردئونی، بالابر مفصلی، بالابر تلسکوپی و بالابر ستونی با ارائه خدمات اجاره بالابر در تهران و ساير نقاط کشور  مرتبط با کرایه بالابر در موارد زیر آماده عقد قرارداد با سازمان‌ها و ادرات دولتی، شرکتهای خصوصی و اشخاص حقیقی می‌باشد.

اجاره بالابر جهت خدمات فرودگاهی ​

بخش خدمات فرودگاهی و آشیانه های پرواز

بعنوان بزرگترین مرکز اجاره بالابر در ایران، پشتیبانی از خطوط هواپیمایی برای امور نگهداری، تعمیرات و عملیات مربوط به امور بازرسی ، رنگ‌آمیزی ، شستشوی هواپیما و کلیه کارهای مربوط به اورهال هواپیما و دیگر وسایل ناوگان پروازی در فرودگاه ها و آشیانه های پرواز در جهت کاهش هزینه های عملیاتی، بهبود هزینه های قابل پیش بینی و بهینه سازی در دسترس بودن عملیاتی ناوگان هواپیماها را برعهده داشته ایم.
بالابر اجاره برای فرودگاه
بالابر نفربر

اجاره بالابر جهت خدمات تصویربرداری

بالابر نفربر خوکششی جهت فیلم برداری مراسم

برای تصویر برداری از مراسم بزرگ تجمعات و راهپیمایی ها با توجه به انبوه جمعیت حاضر امکان تصویربرداری از ارتفاع می تواند به ارائه یک محتوای رسانه ای جذاب کمک شایانی نماید. یاشاماشین با اجاره انواع بالابر نفربر خودکششی همواره عضوی از تیم تصویر برداری بوده است.

امکان اجاره بالابر خودکششی در انواع آکاردئونی و مفصلی می تواند به شما در تصویربرداری در شرایط دلخواه کمک کرده تا تصاویر مناسب تری به مخاطب خود ارائه نمائید. 

اجاره بالابر صنعتی

استفاده از بالابر در صنایع و کارخانجات تولیدی

مرکز اجاره بالابر یاشاماشین در جهت افزایش راندمان کاری و بهینه نمودن فضای کار در ارتفاع، خدمات اجاره بالابر صنعتی به صنایع را در لیست بلند و بالای نیاز به استفاده از بالابر جهت کار در ارتفاع در صنایع تولیدی ، کارخانجات واگن سازی ، خودروسازی و دیگر صنایع مرتبط ارائه می نماید. 

با توجه به کیفیت و قدرت بالابرهای صنعتی نفربر و پلتفرم های قابل گسترش بالابرها به ویژه بالابرهای خودکششی آکاردئونی امکان کار همزمان چندین نفر بر روی یک پروژه صنعتی وجود دارد.

اجاره بالابر صنعتی
اجاره بالابر پالایشگاه

اجاره بالابر در پالایشگاه

اجاره بالابر جهت بازرسی تجهیزات پتروشیمی و پالایشگاه

با وجود پالایشگاه ها و کارخانجات پتروشیمی در کشورمان  نیاز به بالابر صنعتی جهت انجام امور مربوط به بازرسی تاسیسات ، خطوط انتقال مواد ، بازرسی سازه های پالایشگاه و امور مربوط به نصب و راه اندازی پالایشگاه را ضروری نموده است.

با توجه به دسترس بودن انواع بالابر صنعتی در مجموعه یاشاماشین امکان ارائه خدمات اجاره بالابر در بهترین شرایط ممکن وجود دارد.

اجاره بالابر جهت خدمات شهری

خدمات مرتبط با فضای سبز

شاخه‌زنی و هرس درختان و پروژه‌های مرتبط با فضای سبز شهری که عموما توسط شهرداری‌ها انجام می‍شود یکی دیگر از موارد استفاده از بالابر می باشد که با استفاده از بالابر خودبر یاشاماشین امکان کار سریعتر برای هرس و شاخه زنی درختان وجود دارد. 

آذین‌بندی زیباسازی درختان در اعیاد و مناسبت‌ها در ارتفاع‌ با توجه به دسترسی افقی بالابر مفصلی یاشاماشین در زمان سریعتر انجام شده و انجام امور مربوط به فضای سبز را به راحتی هر چه بیشتر مهیا می سازد.

اجاره بالابر
اجاره بالابر مسجد

اجاره بالابر برای مسجد

استفاده از بالابر در مساجد و حرم معصومین

غبار روبی چلچراغ ها و آینه کاری مساجد و حرم معصومین با توجه به ارتفاع قرارگیری آنها به بالابری نیاز دارد که اولا قابلیت حرکت و مانور سریع را داشته باشد و ثانیا با توجه به ازدحام زوار حداقل جای ممکن را اشغال نماید. عدم ایجاد سر و صدا هنگام بالا رفتن و حرکت بالابر از جمله مزایای بالابر یاشاماشین می باشد که همواره در خدمتگذاری به مساجد و حرم معصومین از جمله حرم متبرک حرم عبدالعظيم الحسنی ، حرم حضرت معصومه و حرم امام رضا(ع) و دیگر مساجد و بقاع متبرک پیشگام بوده و خواهد بود.

اجاره بالابر ساختمانی

بالابر صنعتی جهت اجرای نمای ساختمان

اجاره بالابر جهت امور مربوط به صنعت ساختمان سازی می تواند باعث کاهش هزینه هایی مانند نصب داربست شده و قدرت مانور کار روی نمای ساختمان را افزایش دهد. کارهایی مانند نصب پنجره ساختمان های بلند ، عایق کاری و ایزوگام دیوار و نمای ساختمان ، رنگ آمیزی نما ، نصب نمای کامپوزیت و آلومینیم ، اجرای لمه بام سختمان با اجاره بالابر ساختمانی یاشاماشین بصورت قابل ملاحظه ای سریعتر و راحت تر انجام می پذیرد. برای کار همزمان چند نفر بر روی نمای ساختمان می توان از بالابر خودکششی آکاردئونی که دارای پلتفرم کار بزرگ می باشد استفاده نمود.

بالابر ساختمانی
اجاره بالابر در تهران

بالابر جهت اماکن ورزشی

اجاره بالابر در سالن ها و استادیوم های ورزشی

ساخت و ساز سالن ها و استادیوم های ورزشی با توجه به ارتفاع سازه و نصب تجهیزات بر روی دکل ها مانند نورافکن و یا اسکوربرد و یا حتی تصویربرداری از رویدادها ورزشی از زوایایی منحصر به فرد نیاز به بالابر مناسب اماکن ورزشی دارد.

بالابر یاشاماشین با قابلیت نصب تجهیزات مناسب ترین گزینه برای اجاره جهت انجام امور مورد نظر می باشد.

بالابر جهت نصب سوله

بالابر نفربر جهت نصب سوله های ورزشی ، صنعتی

دسترسی راحت در سخت ترین شرایط محیطی نتیجه ای است که استفاده از بالابر صنعتی یاشاماشین به ارمغان می آورد. اجاره بالابر جهت نصب سوله و سالن های ورزشی و صنعتی سرعت و راندمان کار شما را بطور قابل توجه ای افزایش می دهد.

دسترسی افقی بالابر صنعتی در سقف ساختمان‌ها و سوله‌ها با وجود ستون‌های حایل برای مهار سقف یک مزیت مهم برای انجام کار در ارتفاع می باشد.

بالابر ساختمانی
اجاره لیفتراک

اجاره لیفتراک

لیفتراک تلسکوپی با دسترسی 14 متر

لیفتراک تلسکوپی با ظرفیت بالابری 4 تن با حداکثر دسترسی به جلو 10 متر و جداکثر دسترسی ارتفاع 14 متر بیشتر برای جابجایی بار و تجهیزات استفاده می گردند که با موتور دیزل قدرتمند و قدرت مانور بسیار بالا یکی از بهترین نمونه های لیفتراک تلسکوپی در جهان به شمار می رود. پایداری زیاد (با استفاده از قفل شدن اکسل عقب که شاسی را پایدارتر می نماید) قابلیت استفاده آسان ، انعطاف عملیاتی ، پیشرفت و دقت از ویژگی های این دستگاه ها می باشد.