بالابر برقی | تعریف بالابر

بالابر یا پلتفرم کار در ارتفاع ( aerial work platform (AWP) ) که بعنوان دستگاه کار در ارتفاع و یا پلتفرم بالابر ( elevating work platform (EWP) ) و پلتفرم کار بالابر متحرک  mobile elevating work platform (MEWP) دستگاهی مکانیکی است  که برای دسترسی موقت افراد و یا تجهیزات به مکانهایی که دسترسی به آن سخت و معمولا در ارتفاع می باشد.  انواع ویژه ای از پلتفرم های دسترسی مکانیکی وجود دارد که بعنوان چری پیکر یا بالابر آکاردئونی شناخته می شوند

بالابر‌ها معمولا برای استفاده موقت برای انجام کارهای متفاوت نظیر کارهای نگهداری و ساختمانی و یا توسط آتشنشان‌ها برای دسترسی اضطراری استفاده می شود، بعضی از انواع بالابرهای که برای جابجایی دائمی استفاده می شوند بعنوان آسانسور شناخته می شوند. آنها معمولا برای بالا بردن اوزان کمتر از یک تن استفاده می شوند، همچنین برای دسترسی ایمن اوزان بالاتر اغلب از دستگاههایی بنام جرثقیل استفاده می شود. این دستگاه ها معمولا توسط یک شخص راه اندازی شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

صرفنظر از کارهایی که ذکر شد، پلتفرم های کار در ارتفاع ممکن است ویژگیهای دیگری بجز انتقال و دسترسی داشته باشند، بالابرهای می توانند به دوشاخه برق یا پمپ باد و غیره تجهیز شوند. آنها همچنین می توانند به تجهیزات ویژه ای نظیر فریم های جابجایی برای پنجره های شیشه ای و همچنین پایین بر برای بازرسی پل ها مجهز گردند.

قیمت اجاره بالابر برقی

برای تعیین قیمت اجاره بالابر باید عوامل مختلفی از جمله ارتفاع دسترسی ، ظرفیت بالابری ، محیط کار و محل جغرافیایی آن و از همه مهمتر نوع بالابر مورد استفاده را در نظر گرفت. برای مشخص نمودن موارد یاد شده با کارشناسان خبره شرکت یاشاماشین تماس گرفته تا از شرایط اجاره بالابر برقی و قیمت آن مطلع شوید.

بالابرهای اجاره ای شرکت یاشاماشین در تهران و شهرستان ها در دسترس می باشد. با توجه به کارایی بالای این ماشین ها می‌توانید در سریعترین زمان ممکن عملیات کار در ارتفاع خود را به سرانجام رسانده و در برنامه ریزی زمانی و هزینه خود یک گام جلوتر باشید. با توجه به سرعت و قدرت مانور بالای بالابرهای تخصصی شرکت یاشاماشین این امکان برای شما وجود خواهد داشت تا هزینه اجاره بالابر را به بهترین شکل ممکن بهینه نمایید.

Electrical_lift

قیمت بالابر برقی

قیمت بالابر بر اساس نوع و مکانیزم بالابر متقاوت بوده و عوامل مختلفی از جمله ارتفاع  دسترسی بالابر ، ظرفیت بالابری ، سرعت ، شعاع چرخش ، دسترسی افقی و … در تعیین قیمت بالابر تأیین کننده می باشند.

برای اطلاع از قیمت بالابر برقی متحرک با شماره تلفن  44525275 تماس بگیرید. کارشناسان شرکت یاشاماشین اماده ارائه اطلاعات مورد نظر شما در مورد قیمت انواع بالابر و یا بازدید از محل کار شما برای پیشنهاد بهترین نوع و مدل بالابر می باشند.

تماس با شرکت از طریق کلیک بر روی این فرم نیز امکان پذیر می باشد.

بالابرهای برقی شرکت یاشاماشین در انواع زیر در دسترس می باشند:

بالابر برقی آکاردئونی

ظرفیت بالابری این نوع از بالابرها 450 کیلوگرم می باشد. با توجه به پلتفرم بزرگ بالابرهای آکاردئونی با توجه به ظرفیت بالابر سه تا چهار نفر بهمراه تجهیزات می توانند بصورت همزمان به کار در ارتفاع مشغول شوند.

در بالابر آکاردئونی هالوت مدل Compact 10 عرض ماشین بالابر 1/20 متر می باشد که با توجه به عرض کم دستگاه قابلیت عبور از راهروهای باریک را به کاربر می دهد که با توجه به قابلیت مانور بالای دستگاه و قابلیت عبور از شیب 23% آنرا به بالابری بسیار مناسب جهت انجام امور انبارداری و بسیاری از کارهای دیگر نظیر کار در ارتفاع جهت انجام امور نگهداری  ساختمان ها نموده است. ارتفاع دسترسی این بالابر برقی 10/15 متر و وزن بالابر 2300 کیلوگرم می باشد.

ارتفاع بالابر در حالت جمع شده تنها 2.26 متر می باشد که نگهداری و پارک بالابر را در مکان های کوچک میسر می سازد.

بالابر برقی آکاردئونی مدل  Compact 12 DX دارای ارتفاع دسترسی  12/15 متر ، طول 3/17 و عرض 1/80 متر می باشد.قابلیت عبور از شیب این بالابر 40% و سرعت بالا و پایین رفتن آن تنها 40 ثانیه بوده که نشان دهنده قدرت مانور و سرعت بالای آن دارد. وزن بالابر برقی در این مدل تنها 4 تن می باشد.

نیروی دستگاه توسط باتری‌های قابل شارژ تأمین شده و برای حرکت دستگاه به راحتی می توان از جویستیک با کیفیت بالابر استفاده نمود.

بالابر برقی
بالابر برقی
lift-rent

بالابر برقی مفصلی

در بالابر برقی مفصلی مدل Haulotte HA15IP ارتفاع دسترسی  15 متر  و دسترسی افقی آن 8.5 متر می باشد. با توجه به قابلیت چرخش کامل آن بدور محور اصلی و شعاع چرخش به خارج 3/70 متری آن دسترسی به مکانهایی که با دیگر انواع بالابرها غیرممکن است در این مدل بالابر به راحتی قابل دستیابی است. ظرفیت بالابری بالابر 230 کیلوگرم و وزن ماشین حدود 7 تن می باشد.

این دستگاه قابلیت کنترل از داخل پلتفرم و همچنین از روی برد کنترل روی بدنه بالابر را داشته و قابلیت عبور از شیب آن 25% می باشد. قدرت دستگاه از منبع تغذیه با باتری های 48V-345Amph تامین می گردد.

Electric-Lift.jpg
بالابر برقی مفصلی
بالابر برقی مفصلی

بالابر برقی ستونی

بالابر برقی ستونی Star 10 با طول 3/70 و عرض 1 متر ، قدرت مانور بسیار بالا در مکان هایی که دارای موانع برای دسترسی به محل کار در ارتفاع دارند فوق العاده بوده و سرعت انجام کار را بهبود می دهد. ارتفاع دسترسی عمودی این بالابر 10 متر و دسترسی افقی آن 3 متر می باشد.

ارتفاع بالابر ستونی برقی در حالت جمع شده کمتر از 2 متر می باشد ، ظرفیت بالا بردن افراد و تجهیزات تا 200 گیلوگرم و قابلیت حرکت در ارتفاع از دیگر مزایای این نوع از بالابر می باشد. وزن این بالابر در حدود 2.5 تن بوده و برای محیط هایی که سطوح حساس دارند نیز می تواند به راحتی مورد استفاده قرار گیرد.

این دستگاه قابلیت کنترل از داخل پلتفرم و همچنین از روی برد کنترل روی بدنه بالابر را داشته و  قدرت دستگاه از منبع تغذیه با باتری های 24v-250Amph تامین می گردد.

Electric-Lift.jpg
بالابر برقی مفصلی
بالابر برقی مفصلی